Rezervēt!
Sazināties ar mums!
WhatsApp
Phone
 
Atvaļinājums paradīzē ir tuvāk, nekā jūs domājat!

Visam, kas notiek mūsu kompleksā, galvenais uzdevums ir sniegt mūsdienu, pilsētas burzmas nogurušam cilvēkam svētlaimīgu iespēju apturēt skriešanu, izelpot, izbaudīt klusumu, ieelpot jūras gaisu, ieklausīties lapu šalkoņā un putnu dziesmas.
Piedzīvo vēl nebijušas ķermeņa un gara pilnīgas attīrīšanas sajūtas, iegrimsti sevī un izslēdz galvu. Lai piepildītos ar dabas dzīvības enerģiju un spēku, lai turpinātu savu ceļu, izstarojot labestību un pozitīvas emocijas..
 • Ksenija
  Klientu apkalpošanas direktore
 • Lidija
  Marketinga direktore
Mēs esam divas māsas Ksenija un Lidija, kuras izaugušas šeit, Rīgas jūras līča skaistajā Vidzemes piekrastē, mūsu valsts saulainākajā vietā mazajā kūrortpilsētā Saulkrastos, kur ir unikālas pludmales ar laukakmeņiem un augstām kāpām. , priežu sēņu meži un gleznaini strauti. Kur vasarā virmo laicīgā dzīve, bet ziemā - maģiska sniegota pasaka.

Ar mīlestību pret cilvēkiem un savu skaisto dabu esam izveidojuši paši savu mazo oāzi prom no pilsētas burzmas, kur par visu ir padomāts ,ķermeņa un dvēseles atpūtai. Mājīgā meža pagalmā aiz žoga atrodas divas ērtas modernas mājas, malkas pirts un džakuzi kubls.

Mūsu bērnība pagāja dzīvnieku ielenkumā, kurus protam kopt un audzināt. Tagad divi mūsu draugi, brīnišķīgs rudmatains ridžbeku pāris, kuru vārdā nosauktas mūsu kotedžas, kalpo par mūsu kompleksa miera sargiem. Tāpēc jūs varat dzīvot mazākā mājā ar nosaukumu Gora vai plašākā Barry. Jūms ir iespēja arī ņemt līdzi savus mīluļus, viņiem noteikti patiks lustēties šeit mežā, un jūs būsiet mierīgi, jo viss ir nožogots.

Mēs kā ģimene šeit esam radījuši siltu un intīmu atmosfēru, kurā varat pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, sajust dabas tuvumu, neliedzot sev ierastās ērtības, un palutināt sevi ar unikālām vannas procedūrām.
Vlada
Mūsu pirts meistare

Pazīstamā un labi zināmā pirts kļūst par īstu sakramentu un attīrīšanu ne tikai miesai, bet arī dvēselei, kad nokļūsti Skolotāja rokās.


Mums paveicās, un tādās rokās, mūsu Mātes rokās, mēs šo procesu mācījāmies jau no dzimšanas. Tagad viņa nodod savu mākslu pasaulei, un tāpēc mēs viņai par godu nosaucām mūsu kompleksu - Villa Vlada.


Mūsu Mamma Vlada ir pirtī visu mūžu. Milzīga pieredze,uzkrāta gadiem ar praksi un prasmes, ko atbalsta senas tradīcijas, fizioloģijas apgūšana, teorijas un prakses kurss pirts skolā, masāža un aromaterapija. Mūsu Meistara izpildījumā higiēniskā procedūra ir pārtapusi par veselu filozofiju, kurā iegrimstot var izdarīt daudz interesantu atklājumu par sevi un gūt līdz šim nezināmas sajūtas.

Vecāmāte Natalija

Šefpavārs

Kur bērnībā bija vislabākā ēdināšanas vieta? Nu, protams, ciemos pie Vecmāmiņas! Tāpēc piedāvājam nobaudīt mūsu Vecmāmiņas ar mīlestību gatavotos labumus! Viņa izaudzināja sešus bērnus tikai ar garšīgu un veselīgu ēdienu, un visi mazbērni ir gatavi visu dienu nepamest galdu, ja viņus gaida vecmāmiņas pīrāgi, kotletes un siera kūkas ar zemnieku skābo krējumu!

Pēc peldēšanās rituāla pasniegsim karstas vakariņas ar bioloģiskajiem produktiem no apkārtējām saimniecībām vai pacienāsim brokastīs ar omleti no mūsu vistu olām.

Mūsu lielajā draudzīgajā ģimenē ir arī divi ļoti svarīgi pārstāvji - mūsu jaukie nemierīgie rudmatainie sargi un draugi. Ridžbeki - unikāli suņi. Ļoti gudras, bet apzinātas, aktīvas un ātras, taču nebaidās no gulēšanas saulē, to kažokādas krāsa ļauj viņiem pilnīgi saplūst ar dabu jebkurā gadalaikā, un viņu lauvas acis skatās tieši jūsu dvēselē. Mūsu mājas ir nosauktas viņu vārdā - Gora un Barri.
 • Barri
  Profesionālais sargs
 • Góra
  Profesionālais sargs