Villa Vlada jaunumi
Mēs publicējam mūsu jaunākās ziņas, tuvāko pasākumu plānus un īpašos piedāvājumus.
Kompleksa Villa Vlada ērtības
Mēs ar visu sirdi strādājam katru dienu, lai padarītu mūsu klientu dzīvi spožāku un pilnāku laimes!
Elektromobiļu ladētajs.

Kā daļa no mūsu koncepcijas rūpēties par vidi, mūsu ekokompleksā ir uzstādīts elektromobiļu lādētājs.

Kamēr jūs baudāt brīnišķīgu atpūtu brīvā dabā, jūsu dzelzs zirgs saņems pilnu enerģijas lādiņu.

Un tev kā gādīgam Dabas draugam tiks piešķirta 5% atlaide naktsmītnei. Kontaktligzda Ļauj uzlādēt jebkuru elektrisko transportlīdzekli. Kabeļa bloķēšanas funkcija ļauj pārslēgties starpsienas kontaktligzdu un vadu lādētāju, lai atbilstu visām vajadzībām. Uzlādes jauda: 7,4 kW (vienfāzes) / 22 kW (trīsfāzu) Tesla un VW ierobežots līdz 11 kWh. Uzlādes laiks +- 3 stundas * tekošu cenu pārbaudi uz vietas

Viesu baseins.
Tagad viesu rīcībā ir baseins (3.2x4.2x1.2) teritorijā, tagad varat atsvaidzināties neizejot no vārtiem! Peldieties karstā dienā vai pēc pirti!
Mūsu partneru programma.
Mēs esam atvērti sadarbībai, ja jums vai jūsu organizācijai ir projekti saistībā ar specifisku pasākumu organizēšanu, ja pārdodat skaistumkopšanas, sporta un veselības produktus vai pakalpojumus, vai arī ja jums ir idejas par reklamēšanu šajā segmentā.


Sazinieties ar mums✉️.
Hammam mūsu spa kompleksā!
Austrumu pasaka - maiga mitra tvaika pirtiņa, silti krēsli, kas atkārto muguras līkni, mirgojoša zvaigžņu debess, burvīgas smaržas... viss tas ir Turku vanna, hammam. Tagad mūsu piedāvājumu klāstā - lieliska iespēja atpūsties un papildināt savu spa dienu.
Velosipēdi, slēpes, galda teniss, bērnu rotaļu laukums un daudz kas cits...
Dzīvnieku stūrītis galvenajā teritorijā.
Dzīvnieku vērošana ir viens no labākajiem veidiem, kā nomierināt satrauktos nervus. Papildus mūsu kompleksu ieskaujošajai savvaļas dabai, kur ērti sastapt gan stirnas un lapsas, gan vērot meža putnus, varēsi iepazīt mūsu dzīvojamā stūrīša iemītniekus - eksotisks vistas veids un pārsteidzoša pīļu krāsa varēsi ilgstoši piesaistīt savu un savu bērnu uzmanību.