Rezervēt!
Sazināties ar mums!
WhatsApp
Phone
 

SPA rituāli galvenajā pirtĪ

Mūsu meistara izpildījumā peldēšanās process pārtop par enerģētisko SPA procedūru kompleksu, kurā tiek apvienotas senas tradīcijas, daudzu gadu personīgā pieredze un prasme, dabas veltes no mūsu brīnišķīgā Vidzemes piejūras reģiona.
Jūs varat atpūtināt ķermeni un dvēseli, atjaunot spēkus un enerģiju, attīrīties un atjaunot sevi mūsu mājīgajā un stilīgajā pirts kompleksā, kur krāsnī sprakšķ malka, skan nomierinoša mūzika, uz galda trīc svece, bet gaiss ir piepildīts ar brīnišķīgi aromātu, kur radīti visi apstākļi pilnīgai iegremdēšanai apbrīnojamajā sevis izzināšanas procesā.
Visos peldēšanās rituālos tiek izmantotas tikai videi draudzīgas slotas no Latvijas mežiem - bērzs, ozols, liepa, pīlādži, putnu ķirši, vērmeles, kadiķi un citi augi. Ēteriskās eļļas no Young Living augstākās kvalitātes zīmola. Tējas no vietējiem garšaugiem, žāvēti augļi un medus no vietējo ražotāju saimniecībām.
Dzīvojošajiem mājiņās ir 10% atlaidi uz galvenā pirts visiem pakalpojumiem.

Individuāls pirts rituāls

Brīnišķīga izvēle, lai pilnībā atslēgtos no ārpasaules, pabūtu vienatnē ar sevi, uzlādēt ķermeni un ievestu to jaunā limenī. Īpaši ieteicams, emocionāliem un nogurušiem cilvēkiem, kā arī dzimšanas dienas vai cita pārejas notikuma priekšvakarā un tiem, kas cenšas veltīt laiku sev, savām sajūtām un sevis izzināšanai.
Pirts rituāls 2 personām
Brīnišķīga iespēja pavadīt atpūtas un miera dienu vienatnē ar mīļoto cilvēku, veltīt to veselībai un uzmanībai sev un dvēseles radiniekam.
Pirts Spa diena kompānijām līdz 8 cilvēkiem
Alternatīva iespēja mierīgai un veselīgai dienai kompānijā, kuras laikā draugi varēs baudīt pirti un relaksēties, uzlādēt kolektīvo enerģiju un būt personīgā pirtnieka rokās.
Lauku pirts

Tiem, kas mīl un zina, kā pašiem baudīt tvaika pirti, vai vienkārši vēlas sasildīties koka plauktā vai karstā mucā, piedāvājam labsajūtas procedūras mūsu koka lauku malkas pirtī.

Japāņu ofuro vanna- džakuzi
Karstā džakuzi papildinās jūsu romantisko vakaru gan vasaras zvaigžņu gaismā, gan starp spīdīgo sniegu.
Slotas

Bērzs 4 €

Ozols 5 €

Liepa 5 €

Procedūras ilgums 90 min
Procedūras ilgums 90 min

Procedūras ilgums 60 min

Procedūras ilgums 30 min

Procedūras ilgums 30 min